Službeni internet portal Varaždinska županija

Županijski adresar

KONTAKT BROJEVI

PORTA
T: 042 390 500
T: 042 390 501

 

VODOTORANJ
Vrazova 4, VARAŽDIN

PORTA
T: 042 394 134

 

Upravni odjel za poslove skupštine i župana

Golubić Horvat Ivana, pročelnica
390-564
ivana.golubic-horvat@vzz.hr

Skoko Renata
390-554
renata.skoko@vzz.hr

Kelemen Robert
390-514
robert.kelemen@vzz.hr

Golub Romina
390-561
romina.golub@vzz.hr

Pajtlar Tomislav
390-556
tomislav.pajtlar@vzz.hr

Margetić Slatki Vesna
390-506
vesna.margetic-slatki@vzz.hr

Borovec Ivana
390-507
ivana.borovec@vzz.hr

Popović Kovačić Renata
390-555
renata.popovic-kovacic@vzz.hr

Flegar Ljerka
390-503
ljerka.flegar@vzz.hr

Novoselec Gordana
390-526
gordana.novosel@vzz.hr

Meštrić Natalija
390-560
natalija.mestric@vzz.hr

Kozulić  Biserka
390-559
biserka.kozulic@vzz.hr

Lukavečki Mladen
394-110
mladen.lukavecki@vzz.hr

Krznar Miroslav             
394-227
miroslav.krznar@vzz.hr

Šestak Vedran
390-519
vedran.sestak@vzz.hr

Koledić Jurica
jurica.koledić@vzz.hr

Mađarić Danijela
390-534
danijela.madjaric@vzz.hr

Bistrović Marijana
390-537
marijana.bistrovic@vzz.hr

Vojnović Dejan, vozač

Pintarić Ivan, vozač

Magić Florijan, kurir

 

Upravni odjel za gospodarstvo i europske poslove

Jakopović Mladen, pročelnik
390-522
mladen.jakopovic@vzz.hr

Križan Breljak Larisa
390-576
larisa.krizan-breljak@vzz.hr

Biškup Ivan
390-541
ivan.biskup@vzz.hr

Kruhoberec Marijana
390-546
marijana.kruhoberec@vzz.hr

Martak Petra
390-535
petra.martak@vzz.hr

Zuber Maja
390-590
maja.zuber@vzz.hr

Bednarek Mario
394-249
mario.bednarek@vzz.hr 

Čelan Sanja
394-116
sanja.celan@vzz.hr

Čus Rozinkranc Martina
394-201
martina.cus-rozinkranc@vzz.hr

Hlebec  Valentina
394-200
valentina.hlebec@vzz.hr

Jarmić Tomislav
394-249
tomislav.jarmic@vzz.hr

Klečina Ante
394-252
ante.klecina@vzz.hr 

Kolar Dubravka
394-200
dubravka.kolar@vzz.hr 

Levačić Darko
394-252
darko.levacic@vzz.hr 

Potkonjak Martina
394-201
martina.potkonjak@vzz.hr

Purić Draženka
394-218
drazenka.puric@vzz.hr

Travančić Jadranka
394-256
jadranka.travancic@vzz.hr

Kanjir Zlatko
611-022
zlatko.kanjir@vzz.hr

Plantak Ana
810-770
ana.plantak@vzz.hr

Car Matišić Martina
770-915
martina.car-matisic@vzz.hr

Rogar Jelica
390-536
jelica.rogar@vzz.hr

 

Upravni odjel za poljoprivredu i ruralni razvoj

Vincek Dragutin, pročelnik
390-579
dragutin.vincek@vzz.hr

Banfić Tanja
390-582
tanja.banfic@vzz.hr

Vresk Jasna
390-580
jasna.vresk@vzz.hr

Šinko Sanja
390-577
sanja.sinko@vzz.hr

Premec Žaklina
390-581
zaklina.premec@vzz.hr

 

Upravni odjel za prostorno uređenje, graditeljstvo i zaštitu okoliša

Miočić Slađana, pročelnica
sladjana.miocic@vzz.hr

Sačić Mario
mario.sacic@vzz.hr

Marković Biljana
biljana.markovic@vzz.hr

Kocijan Ana Marija
ana.marija-kocijan@vzz.hr

Ljubek Breški Kristina
kristina.ljubek-breski@vzz.hr

Nemeti Ivan
ivan.nemeti@vzz.hr

Šešet Nevenka
nevenka.seset@vzz.hr

Sokolić Tomislav
sokolic.tomislav@vzz.hr

Dukši Ivana
ivana.duksi@vzz.hr

Horvat Elvis
elvis.horvat@vzz.hr

Ježek Zenkel
natalija.jezek-zenkel@vzz.hr

Kokot Draženka
draženka.kokot@vzz.hr

Detelj Darko
darko.detelj@vzz.hr

Bedeković Željko
zeljko.bedekovic@vzz.hr

 

Ispostava Novi Marof

Ficko Tatjana
tatjana.ficko@vzz.hr

Bival Slobodan
slobodan.bival@vzz.hr

Pizek Damir
damir.pizek@vzz.hr

Šanjek Zoran
zoran.sanjek@vzz.hr

Sinčić Anita
anita.sincic@vzz.hr

 

Ispostava Ivanec

Bedenicki Gordana
gordana.bedenicki@vzz.hr

Kotolenko Denis
denis.kotolenko@vzz.hr

Petrinjak Ljubica
ljubica.petrinjak@vzz.hr

Koren Goran
goran.koren@vzz.hr

Herceg Marko
marko.herceg@vzz.hr

Kozulić  Dražen
drazen.kozulic@vzz.hr

Ereiz Martina
martina.ereiz@vzz.hr

 

Ispostava Ludbreg

Šagi Dražen
drazen.sagi@vzz.hr

Gordana Bednjanić
gordana.bednjanic@vzz.hr

Filip Vedran
vedran.filip@vzz.hr

 

Upravni odjel za prosvjetu, kulturu i sport

Huđek Miroslav, pročelnik
390-542
miroslav.hudjek@vzz.hr

Herceg Sanja
390-513
sanja.herceg@vzz.hr

Cesar Aleksandra
390-540
aleksandra.cesar@vzz.hr

Jović Irena
390-512
irena.jovic@vzz.hr

Kelemenić Sandra
390-547
sandra.kelemenic@vzz.hr

Kranjčić Romana
390-584
romana.kranjcic@vzz.hr

Ladić Fischer Silvija
390-511
silvija.ladic-fischer@vzz.hr

Makaj Kefelja Renata
390-509
renata.makaj-kefelja@vzz.hr

Pačalat Kristina
390-516
kristina.pacalat@vzz.hr

Patekar Lidija
390-533
lidija.patekar@vzz.hr

Rogina Vesna
390-545
vesna.rogina@vzz.hr

Sinković Mladen
390-544
mladen.sinkovic@vzz.hr

Tomašek Biserka
390-517
biserka.tomasek@vzz.hr

 

Upravni odjel za zdravstvo, socijalnu skrb, civilno društvo i hrvatske branitelje

Božić Ljubica, pročelnica
394-101
ljubica.bozic@vzz.hr

Brđanović Edit
312-992
312-992
edit.brdjanovic@vzz.hr

Fulir Zvjezdana
394-204
zvjezdana.fulir@vzz.hr

Geček Diana
312-982
312-982
diana.gecek@vzz.hr

Horvat Lovorka
394-113
lovorka.horvat@vzz.hr

Husnjak Renata
394-203
renata.husnjak@vzz.hr

Javor Mateja
394-203
mateja.javor@vzz.hr

Korade Marko
394-292
marko.korade@vzz.hr

Majhen Darko
394-113
darko.majhen@vzz.hr

Sever Cafuk Andrea
394-204
andrea.sever-cafuk@vzz.hr

Šantek Snježana
394-278
snjezana.santek@vzz.hr

Šegović Elvis
312-991
312-991
elvis.segovic@vzz.hr

Trojko Marija
394-216
marija.trojko@vzz.hr

Tunjić Stipo
394-247
stipo.tunjis@vzz.hr

Vera Biljan
394-278
vera.biljan@vzz.hr

 

Upravni odjel za proračun i javnu nabavu

Brezovec Klaudija, pročelnica
390-548
klaudija.brezovec@vzz.hr

Prašnički Tina
390-518
tina.prasnicki@vzz.hr

Ivančević Marina
390-531
marina.ivancevic@vzz.hr

Kurečić Zdenka
390-550
zdenka.kurecic@vzz.hr

Novoselec Nikolina
390-549
nikolina.novoselec@vzz.hr

Šambar Ana
390-552
ana.sambar@vzz.hr

Vitez Višnja
390-550
visnja.vitez@vzz.hr

Vrtar Adela
390-551
adela.vrtar@vzz.hr

Žitnjak Senka
390-531
senka.zitnjak@vzz.hr

 

Upravni odjel za opću upravu

Plukavec Miljenko, pročelnik
394-108
miljenko.plukavec@vzz.hr

Bogović Mirjana
394-219
mirjana.bogovic@vzz.hr

Borak-Jaklin Romana
394-116
romana.borak-jaklin@vzz.hr

Ferenčić Irena
394-219
irena.ferencic@vzz.hr

Grđan Zvjezdana
394-272
zvjezdana.grdjan@vzz.hr

Habunek Renata
394-275
renata.habunek@vzz.hr

Horvat Ivančica
394-207
ivancica.horvat@vzz.hr

Kararić Biserko
394-275
biserko.kararic@vzz.hr

Kokotec-Lovrek Vladimir
394-275
vladimir.kokotec-lovrek@vzz.hr

Kovač Anđelka
394-202
andjelka.kovac@vzz.hr

Krznar Martina
394-275
martina.krznar@vzz.hr

Marčetić Pavle
394-239
pavle.marcetic@vzz.hr

Matijašec Ivanka
ivanka.matijasec@vzz.hr

Nonković Dubravka
394-233
dubravka.nonkovic@vzz.hr

Petrus Valentina
394-291
valentina.petrus@vzz.hr

Pizek Ivana
394-244
ivana.pizek@vzz.hr

Skupnjak Nikolina
394-272
nikolina.skupnjak@vzz.hr

Šenbaum Kruno
394-239
kruno.senbaum@vzz.hr

Tkalčec Bolčević Danijela
394-220
danijela.tkalcec-bolcevic@vzz.hr

Tuđan Ljiljana
394-233
ljiljana.tudjan@vzz.hr

Vitez Sandra
394-294
sandra.vitez@vzz.hr

Vrček Tiha
394-291
tiha.vrcek@vzz.hr

Vugrinec Željka
394-244
zeljka.vugrinec@vzz.hr

 

ISPOSTAVA IVANEC                                                                                                      

Dubravec Milena
782-106
782-106
milena.dubravec@vzz.hr

Malogorski Nevenka     
781-122
nevenka.malogorski@vzz.hr

Pernek Anela
782-106
anela.pernek@vzz.hr

 

ISPOSTAVA LUDBREG                                                                                                  

Gotić Ljiljana
810-984
ljiljana.gotic@vzz.hr

Matijašec Liljana
306-401
306-402
liljana.matijasec@vzz.hr

Vuković Nevenka
810-990
nevenka.vuković@vzz.hr

 

ISPOSTAVA NOVI MAROF                                                                                                         

Jenkač Lidija
613-534
lidija.jenkač@vzz.hr

Plavec Božica
611-471
bozica.plavec@vzz.hr

Prepeljanić Natalija
611-022
natalija.prepeljanic@vzz.hr

 

Služba za unutarnju reviziju

Vereš Anica, pročelnica
394-119
anica.veres@vzz.hr

Hajdinjak Martin
394-102
martin.hajdinjak@vzz.hr

 

Matični uredi

BREZNIČKI HUM

Plavec Božica
618-228
618-073
bozica.plavec@vzz.hr

BEDNJA

Vukovski Marijana
796-303
796-303
marijana.vukovski@vzz.hr

CESTICA

Nonković Dubravka
724-245
724-245
dubravka.nonkovic@vzz.hr

KLENOVNIK

Vukovski Marijana
763-405
763-537
marijana.vukovski@vzz.hr

LEPOGLAVA

Vukovski Marijana
791-613
791-627
marijana.vukovski@vzz.hr

PETRIJANEC 

Tuđan Ljiljana
714-262
714-262
ljiljana.tudjan@vzz.hr

TURČIN

Kovač Anđelka
651-105
207-626
andjelka.kovac@vzz.hr

VINICA

Grđan Zvjezdana
722-121
722-121
zvjezdana.grdjan@vzz.hr

VARAŽDINSKE TOPLICE

Jenkač Lidija
633-215
633-215
lidija.jenkac@vzz.hr